Zrekonstruovaný 1+1, Brno-Královo Pole, ul. Palackého, 42 m2

PRONAJATO

Nabízíme k pronájmu pěkně zrekonstruovaný slunný byt v klidné a vyhledávané lokalitě – Brně-Králově Poli, na ul. Palackého, CP: 42 m2. Dlážděná vstupní chodba, ze které vedou dveře do komory a moderní koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V kuchyni nová kuchyňská linka se sporákem a troubou, digestoří, lednicí a spíží. V pokoji noční stolek a skříň. Byt je vybaven částečně, chybí pouze postel a pračka (možno dokoupit po dohodě). K dispozici sklep a kolárna. Ideální pro pracující nebo studující pár či jednotlivce.

Cena: 9500,- Kč / měs. pro 1 osobu

Pozn.: Nájemné činí 9500,- Kč pro jednotlivce a 10.000,- Kč pro dva. Cena je včetně všech služeb. Vratná kauce jeden nájem + provize RK ve výši jednoho nájmu

Volný od 1.4.2022.

První prohlídky od čtvrtka 5.3.2022 od 17 hodin, adresa Palackého 168.

Zrekonstruovaný 2+1, Brno-Židenice, ul. Klíny, 64 m2

PRONAJATO

Nabízíme k pronájmu částečně zrekonstruovaný prostorný byt dispozice 2+1 v klidné a vyhledávané lokalitě – Brně-Židenicích, na ul. Klíny, nacházející se v 1. NP cihlového bytového domu (pod bytem je ještě suterénní byt), CP: 64 m2. Prostorný vstupní prostor, ze kterého vedou dveře do samostatných pokojů, kuchyně, koupelny a odděleného WC. V kuchyni nová kuchyňská linka se sporákem a troubou, digestoří a spíží, stůl se čtyřmi židlemi, menší balkon. Koupelna s vanou, umyvadlem a plynovým kotlem na vytápění a ohřev vody. V každém pokoji starší skříňě, jinak bez zařízení (stoly na fotkách možné použít nebo vystěhovat). K dispozici sklep, možnost využívání zahrady. Ideální pro studenty nebo pracující hledající klidné a prostorné bydlení s oddělenými pokoji. Energetická náročnost: C. K nastěhování prakticky ihned, první prohlídky od pondělí 20.8.2018. Měsíční nájemné 12.000,- Kč včetně všech služeb a energií. Vratná kauce jeden nájem + provize RK 12.000,- Kč.

Klidný pronájem 1+1, Ořechov u Brna, ul. Jeřábkova

PRONAJATO

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 v klidné části obce Ořechov cca. 8,5 km jihozápadně od Brna. Bytová jednotka se nachází v 1. PP rodinného domu na ulici Jeřábkova s oknem do dvora.

Byt disponuje vlastním vchodem s prostornou předsíní. Možnost využít dvě kuchyňky a dvě WC.

V první kuchyňce je linka, dvojdřez, kombinovaná trouba se sporákem, rychlovarná konvice. V druhé kuchyňce pak lednice a mikrovlnná trouba.

V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, pračka a závěsné WC.

V hlavním pokoji postel, šatní skříň,  police, TV stolek. Na zemi linoleum, v ostatních místnostech dlažba.

K využití rovněž prostorná komora pro uskladnění potravin.

Základní vybavení nábytkem, po dohodě možno vyklidit.

Vytápění bytu plynem je společné pro celý dům, plynový ohřev vody.

Ořechov u Brna je soběstačná obec s mateřskou školou, základní školou, zdravotním střediskem, lékaři, obchody, restauracemi, sportovišti. Vzdálenost od Brna je cca. 15 km z centra Brna (8,5 km od hranice Brna). Výborné dopravní spojení autem i pravidelnou autobusovou linkou. V blízkém okolí Ořechova přírodní park Bobrava.

Měsíční nájemné činí 3800,- Kč, služby 2200,- Kč, celkem 6000,- Kč. Pro zájemce připojení k internetu za 250,- Kč / měsíc.

Vratná kauce 1 nájem. Provize RK 8000,- Kč. K nastěhování 10.2.2018.